Parasole z nadrukiem – rozdawanie w parku

Posted on

Parasole z nadrukiem

Parasole z nadrukiem

Dzisiejszy marketing zakłada podejmowanie coraz bardziej innowacyjnych działań reklamowych, służących pozyskiwaniu nowych klientów lub przekonywaniu ludzi do konkretnych haseł i treści. Jest to istotne, ponieważ, w celu odróżnienia się od konkurencji, należy zadbać, aby reklama była efektowna i interesująca. Wśród działań tego rodzaju można wymienić gadżety reklamowe, w tym przede wszystkim z nadrukami. Mogą one być dystrybuowane na wiele sposobów. Jednym z najlepszych pomysłów może być rozdawanie w miejscu uczęszczanym przez dużą liczbę ludzi, np. w parku. Jak może to wyglądać w praktyce?

Odpowiadając na powyższe pytanie, dobrze jest posłużyć się przykładem. Parasole z nadrukiem wydają się być najlepszą egzemplifikacją, ponieważ stanowią przedmiot bardzo populary, jak również przydatny w wykonywaniu czynności dnia codziennego. Jest to jednym z podstawowych warunków udanego podarunku.

Jak rozdaje się parasole z nadrukiem w parku? Przede wszystkim poprzez wręczanie ich osobom przechodzącym obok stoiska danej firmy. Stoisko takie umieszcza się na uczęszczanej alejce, dzięki czemu przechodniów jest wielu. Innym sposobem jest rozesłanie po całym parku dystrybutorów, których zadaniem jest zagadywanie napotkanych spacerowiczów i wręczanie im podarunków w postaci parasoli noszących nadruki.

Obie metody mogą być ubogacone o rozmowę z potencjalnym obdarowanym. Rozmowa dotyczyć powinna tematyki, którą Parasole z nadrukiem mają promować, tzn. usług danej firmy, konkretnego zagadnienia natury moralnej, itp. W zależności, jaka konkretnie treść jest przekazywana w ten sposób, rozmowę należy kierować umiejętnie i z uwagą.

Rozdawanie wspomnianych parasoli w parku może też mieć postać bardziej skoncentrowaną na konkretnych klientach. Mogą nimi być np. dzieci, jeśli krój parasoli oraz nadruk na nich jest przeznaczony dla najmłodszych. Nadrukiem takim może być np. postać z bajki lub znana postać lubiana przez dzieci, np. piosenkarka. Jest to również metoda skuteczna, ponieważ, jak wiadomo, w parku zawsze jest bardzo dużo dzieci.

Tags: , ,