Upominki reklamowe dla najmłodszych

Posted on

Upominki reklamowe

Upominki reklamowe

W wielu sklepach pamiętamy o upominkach za pierwsze zakupy lub w nowo otwartym sklepie dla dorosłych a co z dziećmi? Przecież dzieci także odwiedzają sklepy wraz z rodzicami i to coraz częściej, ponieważ nie mają z kim ich pozostawić więc razem z nimi maszerują lub jadą do sklepu czasem z niechęcią a czasem z miłą chęcią, ponieważ lepsze to niż siedzenie w domu, a zawsze może coś rodzic kupi dobrego. Ale w sklepach często nie pamiętamy o naszych najmłodszych klientach, powinniśmy to zmienić. Takie małe dziecko ma lepszą pamięć niż starsi pewnie jak otrzyma upominek jakiś będzie chciało odwiedzać częściej takie miejsca z rodzicami.Nawet małe upominki reklamowe na pewno zachęcą dzieci do miłego spędzania czasu. No najlepiej jak w takich większych branżowych sklepach mamy place zabaw małe z opiekunem dla nich, także jakieś zabawki lub pojazdy dla dzieci do jazdy po sklepie. Gorzej jednak gdy sklep jest za mały na takie rzeczy, wtedy musimy postawić na upominki reklamowe w postaci batoników, lizaków, baloników czy cukierków dla najmłodszych z logo firmy czy nazwą.

Reklama na takich drobnych gadżetach nie jest ława, lecz możliwa, zlecając jakieś fajnej firmie na pewno uda się zlecić coś sensownego z fajną grafika i wykonaniem. Takie firmy wykonujące takie gadżety mają wiele fajnych pomysłów, na pewno coś dla każdej firmy pomysłowego wykonają na specjalne zamówienie.

Niektóre branże zwłaszcza spożywcze mają często dla dzieci promocje w postaci zbierania naklejek za zakupy rodziców a potem wymiana ich na nagrody w postaci maskotek. Jest to fajne, zachęca to rodziców do zakupów a także dzieci. Upominki reklamowe powinny być proporcjonalnie do wartości danych zakupów. Niestety często jest tak, że w sklepach mają takie promocyjne akcje, że z nich się nie opłaca korzystać i od takich należy uciekać w sklepach. Ludziom musi się opłacać kupowanie wraz z zachęceniem do następnych zakupów po przez akcje promocyjne, związanymi z upominkami. Im większa ilość do wyboru w takich akcjach dla najmłodszych tym lepiej. Pamiętać należy, ze coś musi być dla chłopców i dziewczynek.

Tags: , , ,